Świat – Bezimienny

Bezimienny

„Grad obrazów niezwiązanych bezpośrednio z jego położeniem przemknął mu przed oczyma. Z letargu wyrwał go dopiero pogardliwy głos sędziego. Wyrok wydawał mu się jedynie złudzeniem. Bariera sprawiała wrażenie ogromnej kuli energii. W przeszłości wiele słyszał na jej temat, nie przypuszczał jednak, że będzie mu dane zobaczyć ją na własne oczy. Wiedział już, że będzie musiał przetrwać w Kolonii Karnej – miejscu, gdzie wyznacznikiem władzy jest siła. Czy będzie mu dane kiedykolwiek odzyskać wolność? Nie przypuszczał, że jego przygoda dopiero się rozpoczyna…”

Bezimienny bohater na początku rozgrywki ląduje w małym jeziorku. To tu, na placu wymian, rozpoczyna swoją przygodę. Nikt nie chce wiedzieć kim jest, stąd też wziął się jego pseudonim. Nie wiadomo również nic o jego przeszłości, można jedynie snuć domysły za co trafił do odwiecznego więzienia. Z pozoru jest to dość wątła postać, jednak w rzeczywistości zdolna do czynów przerastających innych śmiertelników.

Gracz ma wolną rękę, jeśli chodzi o kierowanie poczynaniami bohatera. Jednak aby zakończyć rozgrywkę, musi dołączyć do jednego z trzech obozów. Z biegiem czasu poznaje wiele przydatnych umiejętności. Niektóre z nich są niezbędne do końcowego sukcesu, inne tylko pomagają w jego osiągnięciu. Ważne jest, aby dobrze rozwinąć postać podnosząc współczynniki u nauczycieli rozrzuconych po całym świecie gry, zdobywając jednocześnie szacunek i uznanie innych mieszkańców Kolonii. Dowiadujemy się również, iż jest on wybrańcem bogów, a jego najbliższym przeznaczeniem jest wyswobodzenie współwięźniów. Aby wypełnić ich wolę musi przezwyciężyć wiele trudności. Czy mu się to uda? To zależy wyłącznie od nas…